Saturday, 15 September 2012

Kamera bezprzewodowa GSM Alert Pal

Kamera bezprzewodowa GSM Alert Pal to urządzenie alarmowe, które w momencie wykrycia ruchu (np. wtragnięcia intruza do domu), przesyła bezpośrednio na telefon komórkowy powiadomienie SMS oraz MMS ze zdjęciami intruza. Natychmiastowe powiado
mienie o problemie pozwala zminimalizować szkody dzięki temu, że możemy bezzwłocznie reagować: zadzwonić na policję albo skontaktować się z sąsiadami lub firmą ochroniarską. Szybka reakcja zwiększa prawdopodobieństwo złapania intruza na terenie posesji a dodatkowym atutem jest zdjęcie jako materiał w dochodzeniu policyjnym.
Jeżeli nie mamy w domu systemu alarmowego, Alert Pal może go zastąpić i w razie wykrycia ruchu natychmiast wyśle nam SMS z informacją i MMS ze zdjęciami.
Ta bezprzewodowa kamera może być również dodatkiem do istniejących systemów alarmowych, które często wywołują fałszywe alarmy i zbędny niepokój. Dzięki Alert Pal nie musimy już przejmować się fałszywymi alarmami, gdyż jeśli ktoś faktycznie wtargnął do naszego domu, to kamera prześle nam MMS ze zdjęciem. Jeśli alarm był fałszywy, to NIE dostaniemy powiadomienia SMS i możemy być spokojni o bezpieczeństwo naszego domu i mienia.
Kamera bezprzewodowa GSM Alert Pal nie wymaga podłączenia do internetu, lecz tylko taniej przedpłaconej karty SIM. Jej programowanie i obsługa są bardzo proste – za pomocą SMSów, więc uruchomienie jej nie zajmie więcej niż 10 minut.