Friday, 14 September 2012

Inteligentny zdaly włącznik GSM

Inteligentny zdaly włącznik GSM Multiband Technologies SW Polska pozwala na sterowanie na odległość pracą innych urządzeń. Wystarczy włożyć go do gniazdka elektrycznego, następnie włożyć do niego wtyczkę jakiegoś urządzenia (np. klimatyzato
ra, grzejnika elektrycznego lub routera), aby móc zdalnie włączać i wyłączać to urządzenie za pomocą prostych komend SMSowych wysyłanych z telefonu komórkowego.

Ten bezprzewodowy włącznik GSM w ciągu kilku sekund poinformuje także za pomocą SMSa, że nastąpiła przerwa w dopływie prądu lub dopływ ten został przywrócony. Dzięki natychmiastowemu ostrzeżeniu, że są problemy z zasilaniem w jakimś odległym miejscu, jest on idealny do zastosowania np. w urządzeniach chłodniczych dla restauracji i firm farmaceutycznych oraz oczywiście w przypadku sprzętu komputerowego.

Dodatkowo jest on wyposażony w czujnik temperatury umożliwiający monitorowanie temperatury z dowlonego miejsca i w dowolnym miejscu. Nie musimy się zatem już obawiać, że podczas zimowego wyjazdu zamarzną rury w naszym domu, bo gdy temperatura spadnie poniżej ustalonego poziomu, to po pierwsze – zostaniemy powiadomieni o tym SMSem, a po drugie – mamy możliwość zdalnego włączenia pieca. Natomiast latem w podobny sposób możemy cieszyć się chłodnym domem po powrocie z pracy lub wyjazdu, gdyż mamy możliwość wcześniejszego włączenia klimatyzacji lub wiatraka, bez niepotrzebnego marnowania energii elektrycznej i pieniędzy.
Więcej informacji na:https://sites.google.com/site/multibandtechnologiessw/products/inteligentny-zdalny-wlacznik-gsm